facebook_page_plugin

Promocje i zniżki

Oferujemy szeroką gamę zniżek oraz atrakcyjnych promocji. 

ZNIŻKA RODZINNA 10% - gdy na kurs uczęszczają jednocześnie co najmniej dwie osoby z najbliższej rodziny, tj. mama, tata, dziecko, mąż, żona itd. Zniżka przyznawana jest na cały okres trwania kursów i nie łączy się z innymi zniżkami.

ZNIŻKA POLECENIE 50% - zniżka jednorazowa. Otrzymuje ją kursant, który polecił naszą szkołę znajomemu, a ten wniósł opłatę z góry za miesiąc kursu językowego! Zniżka jest jednorazowa. 

ZNIŻKA NA DRUGI JĘZYK 10% lub 30% - otrzymuje kursant, który zdecydował się na drugi język w naszej szkole. Kursant otrzymuje 10% rabatu na zajęcia indywidualne lub 30% na zajęcia grupowe. Zniżka dotyczy tylko drugiego języka i nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

Strona internetowa używa plików cookies aby zapewnić prawidłowe działanie i wygodne korzystanie ze strony.

Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dla plików cookies w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Polityka plików cookies

OK, rozumiem.